Terminy realizacji

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Okres realizacji to czas, który upływa od potwierdzenia zamówienia przez sklep do chwili wysłania przesyłki do klienta, przy czym uwzględniane są tylko dni robocze.

Pieczątki zamówione, opłacone i zaakceptowane do godz. 11:00 wysyłamy do Państwa tego samego dnia.

Oznacza to, że paczka jest w doręczeniu z reguły już na drugi dzień.
Wysyłki towaru dokonujemy każdego dnia roboczego po godz. 13.00
express
Dostawa przesyłką kurierską wynosi z reguły 24 godzin w przypadku dostawy do dawnych miast wojewódzkich oraz 24 godziny lub 48 godzin w przypadku dostawy do pozostałych miejscowości.
O planowanym terminie realizacji całości zamówienia Nabywca jest powiadamiany telefonicznie lub przez e-mail w momencie potwierdzania przyjęcia zamówienia do realizacji.
W przypadku wysyłki kurierskiej lub przez Paczkomat Inpost o dokładnym terminie wysłania przesyłki Nabywca jest powiadamiany w momencie akceptacji listu przewozowego przez firmę kurierską. Akceptacja listu przewozowego wystawiona przez firmę kurierską oznacza potwierdzenie odbioru paczki przez kuriera tego samego dnia, w którym nastąpiła akceptacja listu przewozowego.
Dokładną godzinę dostarczenia przesyłki Nabywca może uzyskać kontaktując się z infolinią firmy kurierskiej podając numer przesyłki znajdujący się w potwierdzeniu e-mail.

Zamówienie złożone z kilku towarów o różnym czasie realizacji jest wysyłane po skompletowaniu całości i za czas realizacji przyjmuje się najdłuższy czas realizacji poszczególnego towaru.

W przypadku wydłużenia czasu realizacji zamówienia, zostaną Państwo o tym bezzwłocznie przez nas poinformowani.

 

express pieczątki Warszawa Białołęka
Pieczątki express Legionowo, Wieliszew

USŁUGA EXPRESS

Dostępna jest tylko dla zamówień realizowanych z odbiorem osobistym w Legionowie lub zamówień z dostawą do biura/domu. Dostawy do biura/domu realizowana jest dla miejscowości:

Legionowo, Jabłonna, Chotomów, Warszawa Białołęka

Dokupienie usługi express skraca czas realizacji zamówienia do 60 minut od momentu opłacenia oraz zaakceptowania projektu pieczątki.

Zlecenia realizowane w trybie ekspresowym dostępne są po potwierdzeniu dostępności.

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące pieczątki ekspres lub innych usług zadzwoń lub napisz do nas

SHOPPING CART

close