Terminy realizacji

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Czas realizacji jest to czas, który upływa od potwierdzenia zamówienia przez sklep do chwili wysłania przesyłki do klienta, przy czym uwzględniane są tylko dni robocze.

Pieczątki zamówione, opłacone i zaakceptowane do godz. 11:00 wysyłamy do Państwa tego samego dnia – dotyczy to tylko i wyłącznie zamówień z przedpłatą na konto.

W takim przypadku można się spodziewać otrzymania przesyłki w dniu następnym.
Wysyłki towaru dokonujemy każdego dnia roboczego po godz. 13.00
express
Czas otrzymania przesyłki to czas realizacji zamówienia i czas jego dostawy. Czas dostawy przesyłką kurierską wynosi z reguły 24 godzin w przypadku dostawy do dawnych miast wojewódzkich oraz 24 godziny lub 48 godzin w przypadku dostawy do pozostałych miejscowości.
O planowanym terminie realizacji całości zamówienia Nabywca jest powiadamiany telefonicznie lub przez e-mail w momencie potwierdzania przyjęcia zamówienia do realizacji.
W przypadku wysyłki kurierskiej lub przez Paczkomaty Inpost o dokładnym terminie wysłania przesyłki Nabywca jest powiadamiany w momencie akceptacji listu przewozowego przez firmę kurierską. Akceptacja listu przewozowego wystawiona przez firmę kurierską oznacza potwierdzenie odbioru paczki przez kuriera tego samego dnia, w którym nastąpiła akceptacja listu przewozowego.
Dokładną godzinę dostarczenia przesyłki Nabywca może uzyskać kontaktując się z infolinią firmy kurierskiej podając numer przesyłki znajdujący się w potwierdzeniu e-mail.

Zamówienie złożone z kilku towarów o różnym czasie realizacji jest wysyłane po skompletowaniu całości i za czas realizacji przyjmuje się najdłuższy czas realizacji poszczególnego towaru.

W przypadku wydłużenia czasu realizacji zamówienia, zostaną Państwo o tym bezzwłocznie przez nas poinformowani.

express pieczątki Warszawa Białołęka

USŁUGA EXPRESS

Usługa dostępna jest tylko dla miejscowości:

Legionowo, Jabłonna, Chotomów, Warszawa Białołęka

Dokupienie usługi express skraca czas realizacji zamówienia do 30 minut od momentu opłacenia oraz zaakceptowania projektu pieczątki.

Zlecenia realizowane w trybie ekspresowym dostępne są po potwierdzeniu dostępności.

KOSZYK

close